İptal ve İade Şartları - Toptan Şal Eşarp Hazır Şal

En Az Alım 20 Adettir.

Toptan Şal Eşarp Hazır Şal
İptal ve İade Şartları

Ürünlerimiz, yüksek kaliteli kumaşlardan özenle üretilmektedir. Toptan satış politikamız gereği, ürünlerimizde toptan alımlardan dolayı iade işlemi yapılmamaktadır. Türkiye genelinde %90'lık bir oranda toptan satış yapan firmalar arasında iade talepleri oldukça nadir görülmektedir. Ancak, müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış benimseyerek İstanbul genelinde birçok şubemizde toptan mağaza hizmeti sunmaktayız.

Değişim talepleriniz için, İstanbul'daki şubelerimizden birine başvurarak dilediğiniz gibi ürün değişimi yapabilirsiniz. Ancak, toptan alımlarda değişim hakkınız sınırlı olup, sadece 1 kere değişim hakkınız bulunmaktadır. Bu değişim talepleri yalnızca ürünün size ulaştığı tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, online sipariş verme seçeneğiniz de bulunmaktadır. İnternet üzerinden sipariş verip, mağazamızdan satın alabilirsiniz. Bayilik başvurusu yaparak, kendi bayiliğinizi oluşturmak istiyorsanız lütfen "Bayimiz Nasıl Olunur" sekmesine göz atınız.

İptal ve iade koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.